PISMO RODITELJIMA

Autor: Administrator , 7. 4. 2020.

Poštovani roditelji!

U ime svih prosvjetnih djelatnika OŠ Kupljenovo zahvaljujem vam na velikom trudu i podršci koje pružate svojoj djeci, a i nama, u proteklih nekoliko tjedana.

Nalazimo se u iznimno teškoj situaciji pandemije korona virusa i najvažniji nam je cilj sačuvati ljudske živote. Tome moramo podrediti sve ostalo jer se sve može nadoknaditi, ali se izgubljeni život više ne može vratiti. Upravo teče četvrti tjedan online nastave i svi se u njoj snalazimo kako najbolje znamo. Mi smo svjesni da ni učenici ni roditelji ponekad ne mogu sami riješiti sve probleme. Slobodno nam se obratite za pomoć; ohrabrite i svoju djecu da to učine! Kontaktirajte razrednike, pišite nam na školski mail. Motivirajte svoju djecu da budu aktivna jer je i škola na daljinu izvor znanja i priprema za život. Svjesni okolnosti u kojima sada svi živimo, mi ćemo biti maksimalno tolerantni u svakom području svoga rada, vodeći brigu prvenstveno o dobrobiti naših učenika.

U nadi da ćemo zajedno i odgovorno, u suradnji i s povjerenjem izdržati i ove teške dane, svima vam želim sretan Uskrs i uskrsne blagdane!

Ravnateljica Jadranka Kekelj