GRADONAČELNIK U NAŠOJ ŠKOLI

Autor: Ivana Berić, 18. 4. 2017.

Danas, 11. 4. 2017., su nam u gostima bili gradonačelnik Turk i dogradonačelnici Labus i Benčević iz gradske uprave grada Zaprešića. Kada smo ih vidjeli, bili smo jako sretni i uzbuđeni. Gradonačelnik Turk nam je pričao o Zaprešiću i onda nam je dao da postavljamo pitanja. I postavili smo ih jako puno, a on nam je odgovorio na njih. Na kraju nam je rekao kako će biti nekakvih promjena u izgradnji i da će nas često posjećivati.

"Kada sam čuo da će se u Zaprešiću napraviti bazen, bio sam jako uzbuđen. Mislim da bi nam gospodin Turk trebao doći ponovno."

"Meni se jako svidjelo družiti s gradonačelnikom i dogradonačelnicima grada Zaprešića zato što su zabavni. Pričali smo o Zagrebačkoj županiji i mi smo ga pitali neka pitanja na koja nam je on odgovarao."

"Danas nam je u školu došao gradonačelnik Zaprešića Željko Turk. Bilo je zabavno. Svašta smo ga pitali i on je nama svašta odgovorio. Bilo je jako zabavno i htio bih da opet dođe."

"Iznenadila sam se kad sam vidjela gradonačelnika i dogradonačelnike iz Zaprešića. Gradonačelnik se zove Željko Turk, a dogradonačelnici su gospodin Labus i gospodin Benčević. Sva trojica imaju dubok glas.  Iznenadili smo se kad je gradonačelnik rekao da ne voli plivati, a rekao je da će napraviti bazen i urediti našu školu da nam bude toplije i ugodnije. I to je sve od mene."

"Danas, 11. 4. 2017., nam je došao gospodin Željko Turk i dogradonačelnici Labus i Benčević. Meni je bilo super i odgovorili su mi na sva pitanja. Čak i više. Zato mislim da bi učiteljica trebala dobiti isto pohvalu."

"Danas je u školu u 3. r. došao gradonačelnik Turk. Postavljali smo mu pitanja – Gdje živite? Volite li svoj posao? I slično. Mislim da je on dobar, ali i strog i ovaj mi je dan bio super."

"Danas su nam u posjet došli: gradonačelnik Turk i dogradonačelnici Labus i Benčević. Bilo mi je super. Pričali smo s gradonačelnikom Turkom. Malo kasnije je ušla i ravnateljica Jadranka Kekelj. A onda je došao red na nas. Morali smo postavljati pitanja. Svi smo postavili barem jedno pitanje."

Učenici 3. r. PŠ Pojatno ( OŠ Kupljenovo )